
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H, 16GB DDR5 512GB SSD, 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare 45% NTSC 60Hz, Dos Aluminium Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse Lenovo Topload T210 Black 2 Years Warranty 83K100FLED
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H, 16GB DDR5 512GB SSD, 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare 45% NTSC 60Hz, Dos Aluminium Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse Lenovo Topload T210 Black 2 Years Warranty 83K100FLED
Original: $521.05
-70%$521.05
$156.31The Story
| Category | Specification Details |
|---|---|
| Model | Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Processor | 13th Intel Core i5-13420H |
| Memory | 16GB DDR5-4800 Up to 24GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics |
| Display | 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare 45% NTSC 60Hz |
| Operating System | Dos |
| Build Material | Aluminium (Top) |
| Color | Luna Grey |
| Included Mouse | Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse |
| Included Bag | Lenovo Topload T210 Black (ECO) |
| Warranty | 2 Years Warranty |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Category | Specification Details |
|---|---|
| Model | Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Processor | 13th Intel Core i5-13420H |
| Memory | 16GB DDR5-4800 Up to 24GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics |
| Display | 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare 45% NTSC 60Hz |
| Operating System | Dos |
| Build Material | Aluminium (Top) |
| Color | Luna Grey |
| Included Mouse | Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse |
| Included Bag | Lenovo Topload T210 Black (ECO) |
| Warranty | 2 Years Warranty |























